Cardinal Club

Historie a prostředí

Klubová restaurace, jejíž historie se píše od roku 1997, se nachází ve zrekonstruovaných sklepních prostorách činžovního domu v těsné blízkosti centra města. Hostům nabízí posezení ve velice příjemném prostředí, kterému vévodí přírodní materiály – dřevo a kámen. Pohodovou atmosféru umocňuje intimní osvětlení a doplňuje ji reprodukovaná populární a rocková hudba.

Večírky a oslavy

Cardinal Club, který je vhodný i pro pořádání svatebních hostin či maturitních večírků, je otevřen ve všední dny od 11 hodin, v sobotu od 17 hodin. Zavírací hodina je ve 23 hodin, ale při skvělé zábavě a náladě hostů je často otevřeno až do časného rána.

Prostory restaurace

Kapacita hlavní místnosti s barem je 40 míst. Pořádání soukromých či firemních oslav a večírků umožňuje nejen samostatný salónek pro 20 osob, ale také nově otevřený nekuřácký prostor pro 40 osob s vlastním barem a samoobslužnou pípou. Ten je díky modernímu technickému vybavení vhodný také pro akce spojené s projekcí. Při příznivém počasí je otevřena zastřešená venkovní terasa bez obsluhy, kam se vejde 60 lidí. Ve vstupním prostoru Cardinal Clubu se nachází stolek pro hráče elektronických šipek a stolního fotbalu. V celé klubové restauraci, a to včetně zahrady, je zdarma k dispozici wi-fi připojení.

Nabídka

Vstřícný personál nabízí kromě pěti druhů točených piv (Prazdroj 12, Gambrinus Excelent 11, Gambrinus 10, ovocný refresh Černá hora) veškeré běžné alkoholické i nealkoholické nápoje včetně oblíbených míchaných drinků. Klasická a chutná minutková kuchyně je doplněna řadou tradičních teplých i studených specialit (tatarský biftek, uzená žebra, grilování na lávovém grilu atd.), z nichž některé – především pro větší skupiny – je vhodné objednat předem. Velkou oblibu mezi hosty si rychle získala denní nabídka hotových jídel. Pokud se chcete podívat, jaká hotová jídla pro Vás kuchař připravuje v tomto týdnu, klikněte na tlačítko dole.

Partneři Cardinal Clubu